ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İhtiyacınız Olan Pek Çok Üründe Hemen Ücretsiz Teklif Al

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın. SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Detayları

Kimler Yararlanabilir?

  • 65 yaşından küçük ve SGK - Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
  • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
  • 0-17 (17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Neleri Kapsar?

Yatışlı Tedavi Teminatları Ameliyat 100 Limitsiz
Oda-Yemek-Refakatçi 100 Limitsiz
Yoğun Bakım 100 Limitsiz
Küçük Müdahale 100 Limitsiz
Kemoterapi 100 Limitsiz
Radyoterapi 100 Limitsiz
Diyaliz 100 Limitsiz
  Yatışsız Tedavi Teminatları
Doktor Muayene 100 Yıllık 10 Adet
Tanı Giderleri 100
Fizik Tedavi 100 Yıllık 30 Seans
  Diğer Teminatlar
Evde Bakım 100 30.000 (Yıllık Limit)
Suni Uzuv 100 30.000 (Vaka Başı)
Yardımcı Tıbbi Malzemeler 100 1.500 (Yıllık Limit)
  Ek Primle Alınabilecek Teminatlar
Doğum Teminatı 100 Yılda 1 kez ödenir.
Yardımcı Üreme Yöntemi Tedavileri (Tüp Bebek) Teminatı 100 Yılda 1 kez ödenir.
Deprem 100 Limitsiz

(*)Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmaksızın poliçe özel şartlarındaki koşullar dahilinde kullanma imkanı sunuyoruz. Poliçe özel şartlarımızı inceleyebilirsiniz.

Size Özel Hizmetler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.

Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.

Check-up Hizmeti

Yılda bir kez 14 Yaş ve üzeri sigortalılarımız için Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol’den oluşan check-up panelimizi hediye ediyoruz.

Check-up Hizmeti, 0 850 724 0 850 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz aranarak talep edilmesi halinde operatörlerimizce organize edilerek sizlere sunulacaktır. Hizmet kapsamına giren harcamaların operatörlerimize başvurulmaksızın karşılanması halinde ilgili tutarların hasar olarak tarafınıza geri ödenmesi imkanı bulunmamaktadır.

Diş Hizmeti Paketi

Muayene, panoramik röntgen, dolgu, diş çekimi gibi pek çok hizmetten, yılda 1 kez ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Diş Hizmeti Paketi, Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sında.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0850 724 0850 numaralı Anadolu Sigorta Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.

Ferdi Kaza Teminatı

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ek prim karşılığında Ferdi Kaza teminatı ekleyerek ani ve beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz.