Uzun  Sigorta kurulduğumuz günden bugüne tüm çalışmalarımızı sigorta ve sigortacılığın temel değeri olan “güven” esasıyla sürdürüyoruz. Uzman kadromuz ve güçlü teknolojik altyapımızla Türk sigorta sektörünün lideri olmaya devam ediyoruz.
Bireylere, kurumlara ve ülkemizin stratejik varlıklarına sağladığımız sigorta çözümleriyle geleceğimizin güvenle inşa edilmesi için hayatın her alanında, “Güvene ihtiyaç olan her anda; Uzun Sigorta” misyonuyla faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Uzun Sigorta olarak hayat dışı sigortacılık alanında yangın ve doğal afetlerden kaskoya, kaza sigortalarından sağlık sigortalarına kadar geniş ürün portföyümüzle; Anadolu Hayat Emeklilik olarak ise BES başta olmak üzere hem bireysel hem de grup hayat sigortaları alanında ürün ve hizmetlerimizi 100.000’e ulaşmış olan müşterilerimize sunuyoruz.
Uzun Sigorta ana hissedarı, İrfan UZUN’dur
İlk günden bugüne sigortalılarımız, çalışanlarımız, yatırımcılarımız ve tüm paydaşlarımız için değer üreten, başarıları ulusal ve uluslararası pek çok ödüle layık görülen Uzun Sigorta bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürecek; temel değerlerimizden ve misyonumuzdan ödün vermeden vatandaşlarımızın, kurumlarımızın ve ülkemizin değerleri için güvence sağlamaya devam edeceğiz.